Kullanım Koşulları

Son güncellenme: 01.03.2024

Sevgili ziyaretçimiz, lütfen www.KaseMarketi.com web sitemizi ziyaret etmeden önce bu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz, bu sözleşmeyi kabul ettiğiniz ve belirlenen şartlara uyacağınız anlamına gelir. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişmeyi sonlandırınız. Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, işbu sözleşmeyi tamamen kabul ettiğiniz varsayılır.

Site İşletmecisi

www.KaseMarketi.com web sitesi Kaşe Marketi tarafından yönetilmektedir ve bundan sonra “SİTE” olarak anılacaktır. İşbu kullanım koşulları, SİTE tarafından belirlenir ve yayınlanır. Yapılacak değişiklikler, SİTE üzerinden duyurulur ve tüm kullanıcılar bu değişiklikleri kabul etmiş sayılır.

Gizlilik Politikası

Gizlilik politikamız, kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili esasları düzenler. SİTE’yi kullanarak, kişisel verilerinizin bu politikaya uygun olarak işlendiğini kabul etmiş olursunuz.

Hizmetlerin Kapsamı

SİTE olarak sunulan hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirleme hakkı tamamen SİTE’ye aittir. Hizmetlere ilişkin yapılacak değişiklikler, SİTE üzerinden duyurulur ve yürürlüğe girer.

Telif Hakları

SİTE’de yayınlanan tüm içeriklerin (metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları vb.) sahibi Kaşe Marketi’dır ve tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmadan içeriğin kopyalanması veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler

  • Kullanıcılar, SİTE’yi yalnızca hukuka uygun ve kişisel amaçlarla kullanacaklarını taahhüt ederler. SİTE’deki eylemlerinden doğacak sorumluluk kendilerine aittir.
  • SİTE, üçüncü taraf sitelere verdiği bağlantılar üzerinde herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  • SİTE’nin virüslerden temiz olduğu garanti edilmez. Veri indirirken gerekli önlemleri almak kullanıcının sorumluluğundadır.
  • SİTE’nin kesintisiz veya hatasız olacağına dair garanti verilmez. Erişim, önceden bildirim yapılmaksızın sonlandırılabilir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

  • SİTE’nin kullanımından kaynaklanan zararlardan dolayı sorumluluk, kast ve ağır ihmalle sınırlıdır.
  • İşbu sözleşmeden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümünde Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır; yetkili mahkeme İstanbul Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri’dir.